Hizmetlerimiz

Reform Cıvata

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

Bağlantı elemanlarının lokomotif sektörleri: İnşaat, otomotiv ve beyaz eşya

Reform Cıvata
Reform Cıvata

İnşaat Sektörü

İnşaat Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden biri olduğu kadar bağlantı elemanları sektörünün de amiral gemisi... İnşaat sektörünün kapı ve pencere sistemleri için üretilen onlarca özgün bağlantı birbirine eklenerek Reform Civata'nın makinelerini çalıştırıyor. Her büyük proje için küçük ama güçlü bağlantılarla büyük hamlelere hayat veriyor.

Kapasite büyüklüğü, uzmanlığı ve deneyimli kadrosu Reform Cıvata'nın en önemli artıları arasında yer alıyor. Bir çok porojede, kısa sürede gerçekleştirdiği, büyük adetli işlerle önemli başarılara imza atan Reform Cıvata, teknolojideki yeniliklerin büyük bir dikkatle takip ediyor. Sektörde sadece iç pazara bağımlı kalmayarak AB ülkeleri basta olmak üzere ihracat konusunda ilklere imza atmak öncelikli hedfleri arasında yer alıyor.

Reform Cıvata

Otomotiv

Reform Cıvata, üretimini taşımaya hazırlandığı yeni tesisinde yeni makineleri ile otomotiv sektöründeki bağlantı elemanları ihtiyacını karşılalayacak yeniliklere de imza atmayı hedefliyor. Yeni yapılanmayla birlikte sektörün uluslararası rekabette elini sağlamaştıracak, çeşit ve nitelikte üretime başlanması hedeflenirken, Arge faaliyetleri ile otomotiv ve bağlantı elemanları ilişkisini daha da ileriye taşımayı hedefliyor. Reform Cıvata, yenilikleriyle, uluslararası rekabette, kalifiye iş gücü, makine parkı ve üretimdeki kapasitesiyle kendinden çokça söz ettirecek.

Reform Cıvata

Beyaz Eşya

Her evin olmazsa olmazı beyaz eşya bağlantı sektörünün en önemli üretim alanlarının başında gelmektedir. Reform Cıvata, iç pazardaki büyük rekabetin yerli oyuncularının olduğu kadar ve dış pazarın önemli markaların boy gösterdiği bu büyük sektörde önemli bir bağlantı elemanı üreticisi olarak yer almak istiyor.

Dünya piyasalarinda teknoloji ve kalite açisindan rahatlikla rekabet edebilir bir konumda olan Reform Cıvata, özel ürünlerde uzmanlasma ve farklılasmayla rekabet gücünü beyaz eşya sektörüne de aktarmayı amaçlıyor. Düsük maliyetli uzakdoğu markalarının sektördeki varlığını bir tehdit unsuru olarak görmeyen Reform Cıvata, yatirim araçlarinin temininde Uzakdogu’yu iyi ve ucuz bir kaynak olarak görerek, kalitesinin yanına bir de fiyat rekabetindeki gücünü koymak istiyor.